Strona Katedry Zarządzania na FB

W okresie wakacyjnym zgłębiam temat roli mediów społecznościowych w promocji Uczelni. Mimo, iż temat ten nie jest dla mnie nowy (wcześniej prowadziłam oficjalną stronę www oraz stronę na FB WHSZ w Słupsku), w obszarze IT czas płynie jakby szybciej. Bez ciągłego kształcenia się stoimy w miejscu. W tym czasie inni przeganiają nas w zastraszającym tempie.

Doskonałym miejscem do wprowadzania w życie zdobytej wiedzy w obszarze j/w jest strona Katedry Zarządzania na FB, którą miałam przyjemność założyć w 2016 roku i do dziś jestem jej współtwórczynią. Dzieje się tam wiele, bo wszystkiego trzeba spróbować a przy okazji poznać preferencje społeczności zgromadzonej wokół tej strony – wybaczcie natłok informacji i czasowy „przerost formy nad treścią” 🙂 Po wakacjach wrócimy do rzeczywistości, a zdobytą wiedzą podzielimy się podczas prowadzonych zajęć.

Stale i nieustająco, w imieniu „wakacyjnego zespołu redakcyjno – badawczego” – Beata Rudnicka & Ewa Białek, zapraszam do polubienia strony Katedry Zarządzania na FB. Z góry dziękuję za każdy lajk i każdy komentarz pozostawiony na stronie. Bądźcie z nami, zAPraszamy!

Materiały na FB – video

Poniżej – przykładowe materiały video dedykowane stronie na FB.

Materiały na FB – grafika

Poniżej – pozostałe przykładowe materiały graficzne dedykowane stronie na FB.

CC BY 3.0 Ewa Białek remix, photo by pixabay.com